Częste pytania

W jaki sposób można zapisać się na zajęcia?
Na zajęcia zapisujemy się przez formularz kontaktowy na stronie internetowej, telefonicznie lub osobiście w godzinach otwarcia szkoły tańca.

Gdzie można kupić karnet na zajęcia?
Karnet można kupić w recepcji szkoły, dokonując płatności gotówką lub przelewem na konto, przedstawiając w recepcji dowód wpłaty.

Jak długo ważny jest karnet?
Karnet ważny jest 30 dni od daty pierwszych zajęć, których dotyczy.

Co się dzieje z karnetem w przypadku nieobecności na zajęciach?
W związku z nieobecnością na zajęciach ważność karnetu nie ulega przedłużeniu. Za zgodą instruktora możliwy jest udział w innych zajęciach.

Czy można zamienić karnet na inny bądź oddać go komuś innemu po dokonanym zakupie?
Nie ma możliwości wymiany ani zwrotu karnetu. Nie można oddać karnetu innej osobie, ponieważ każdy karnet jest imienny i może korzystać z niego tylko jego właściciel.

Czy szkoła oferuje zniżki na zajęcia?
Przy zakupie drugiego karnetu w miesiącu oferujemy zniżkę w wysokości 10%. Przy zakupie trzeciego i kolejnych karnetów 20%. Pozostałe okolicznościowe promocje widoczne są na naszej stronie internetowej w zakładce CENNIK.

Ile wejść obejmuje karnet?
Karnet obowiązuje na 4 wejścia na zajęcia. Należy wykorzystać go w ciągu 30 dniu od daty pierwszych zajęć.

Jak długo trwają zajęcia?
Zajęcia taneczne dla dzieci trwają 45 minut. Pozostałe zajęcia trwają 60 min. Więcej informacji o czasie trwania zajęć w zakładce plan zajęć.

Jaki rodzaj obuwia obowiązuje na zajęciach?
Obowiązuje czyste obuwie zmienne o nierysującej podeszwie. Absolutnie niedozwolone jest wchodzenie na salę w obuwiu na cienkim obcasie (w szpilkach), a także w butach z metalowym wykończeniem podeszwy. W opisie danego stylu tanecznego można znaleźć informacje o preferowanym obuwiu.

W jakim stroju należy uczestniczyć w zajęciach?
Na zajęcia ubieramy się w rzeczy wygodne, które nie krępują ruchów i są przewiewne, np. T-shirty, podkoszulki, spodnie dresowe, leginsy.
Na zajęcia z gypsy orient najlepiej ubrać długie szerokie spódnice (szkoła tańca bezpłatnie je wypożycza).
Na zajęciach z tańca orientalnego przewiązujemy biodra chustą.

Czy można wnosić na salę prywatne rzeczy?
Tak, na salę zabieramy wartościowe rzeczy, takie jak telefony, torebki i pieniądze, ponieważ szkoła tańca „Alhambra” nie posiada zamykanych szafek w szatni. Prosimy o pozostawianie w niej tylko odzieży wierzchniej i obuwia.

Czy rodzic/ opiekun dziecka może przebywać na sali podczas odbywających się zajęć tanecznych?
Opiekunowie dziecka jedynie na pierwszych zajęciach mają możliwość obserwowania zajęć. Później okresowo opiekunowie zapraszani są na salę, aby ocenić postępy swoich pociech. Na czas zajęć drzwi do sali pozostają zamknięte, aby nie rozpraszać dziecka obecnością rodzica. Posiadamy poczekalnię z fotelami klubowymi, stolikami i prasą.

Czy mogę obejrzeć jak wyglądają zajęcia zanim się zdecyduję zapisać?
Można zobaczyć wybrane zajęcia, tylko i wyłącznie uczestnicząc w nich wykupując jednorazowe wejście. Po zajęciach można wykupić karnet dopłacając różnicę pomiędzy karnetem, a wejściem.

W zgiełku dnia codziennego zapraszamy na relaksujące zajęcia taneczne do Akademia Tańca „Alhambra” w Gliwicach. Szeroki wybór zajęć dla dzieci i dorosłych, począwszy od baletu, przez zumbę, aż po zajęcia z tańca weselnego. Dla Ciebie w Gliwicach! Zapraszamy do kontaktu.