Instruktorzy

Poznaj naszych instruktorów, którzy wprowadzą Cię w cudowny świat tańca i zdrowego ruchu!

Jolanta KaszubskaJolanta Kaszubska

Założycielka Akademii Tańca Alhambra. Magister ekonomii lecz od dziecka związana z tańcem: szkoła baletowa M.Szewczenko, sportowa klasa B w Tańcu Towarzyskim ale od roku 2000 jej życiem zawładnął taniec orientalny. Uczennica prof. Hassana Khalila, jedna z prekursorek tańca orientalnego w Polsce. Prowadzi zajęcia z tańca orientalnego oraz gypsy orient.

Anna PuchaczAnna Puchacz

Pierwszy certyfikowany instruktor zumba fitness i zumbatomic na Śląsku od 2010 roku. Poza zumbą prowadzi również jedyne w Gliwicach zajęcia Bollywood dance. Jej aktualnym marzeniem jest spopularyzować, cieszące się już dużym zainteresowaniem na świecie, zajęcia z line dance (tańca liniowego).

Martyna PierzMartyna Pierz

Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Tańczy od 6-go roku życia. Na swoim koncie ma ok. 100 wygranych turniejów w kraju i zagranicą, m.in. w Paryżu, Bonn, Hamburgu, Bratysławie, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Toronto (Kanada). Ma wieloletnie doświadczenie jako instruktorka tańca. Prowadzi zajęcia z tańca użytkowego, latino solo i tańca weselnego.

Katarzyna GrucaKatarzyna Gruca

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Solistka Gliwickiego Teatru Muzycznego. Tańczyła również w zespole Baletu Dworskiego „Cracovia Danza”, występując w repertuarze spektakli średniowiecznych, renesansowych, barokowych oraz XIX-wiecznych. Wraz z Baletem współpracowała z Warszawską Operą Kameralną. Katarzyna Gruca to wspaniała, charyzmatyczna tancerka, choreograf, pedagog (ukończyła Akademię Muzyczną w Warszawie ze specjalizacją pedagogika baletu). Zaprasza na zajęcia z broadway dance i baletu.

Sabina LangnerSabina Langner

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Solistka Gliwickiego Teatru Muzycznego, gdzie występowała w większości spektakli, m.in. w „Footloose”, „42 ulicy”, „Dziadku do orzechów”, „Chodniku 05”, „Pinokio” (tu w pierwszoplanowej roli Kolombiny), oraz niezrównana w roli tytułowej „Carmen”. Występowała również w serialach i reklamach. Doskonaląc swój warsztat, uczestniczyła w licznych warsztatach i konkursach tanecznych. Dyplomowany instruktor zajęć pilatesu i zdrowego kręgosłupa. Zaprasza na zajęcia pilatesu, baletu dla dzieci i modern jazzu.

Marzena DudekMarzena Dudek

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha-joga, ukończyła również kurs aerial joga. Swoją wiedzę i praktykę ciągle pogłębia, sięgając po fachową literaturę oraz uczestnicząc w różnych warsztatach. Prowadzi zajęcia jogi w małych, kameralnych grupach, traktując każdego uczestnika zajęć indywidualnie.

Karolina DudziakKarolina Dudziak

Studentka administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Tańczy od 4-ego roku życia, uczęszczając przez 14 lat do Szkoły Baletowej w Gliwicach. Występowała na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego, m.in. w przedstawieniu „Dziadek do orzechów”. Tańczy również taniec współczesny. Ciągle rozwija swoje umiejętności, próbując nowych technik, uczestnicząc w warsztatach i obozach tanecznych, ponieważ taniec jest jej największą życiową pasją. Prowadzi zajęcia z baletu, dancehall i twerkingu.

Łukasz CzechŁukasz Czech

Tańczy od 10. roku życia. Jego styl taneczny to hip-hop, któremu poświęca większość swojego wolnego czasu. Brał lekcje od tancerzy takich, jak: Julia Żytko, Art Golec, Ela Osiejewska, Sandy Rzeźniczak, Simba, Alan Piotrowski, Marcin Rębilas, Jerzy Mordarski, Artur Frontczak, Patryk Brdey, Michał Przybyła, Mateusz Sobecko, Aga COJEST, Dano COJEST, Cass Smith, Freedom, Tony Tzar, Kyle Hanagami, Koharu Sugawara, Chachi Gonzales oraz wielu innych. Jest także organizatorem BANGWORKS WORKSHOP. Prowadzi zajęcia street dance.