O Akademii

Gliwicka Akademia Tańca „Alhambra” jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy kochają taniec, ruch i muzykę. Zajęcia taneczne prowadzimy nieprzerwanie od stycznia 2004 roku. Akademia powstała z pasji do tańca, dlatego wybieramy instruktorów, którzy to zamiłowanie z nami podzielają. Nauczyciele w naszej Akademii kochają taniec i swoją pracę.

W Akademii Tańca „Alhambra” zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach. Sprzyja to szybkiemu opanowaniu kroków poprzez stały kontakt z instruktorem. Dodatkowym plusem małej liczby osób w grupach jest przyjacielska atmosfera podczas lekcji tańca.

W „Alhambrze” nie tylko uczymy swoich uczestników interesujących, różnorodnych tańców, ale chcemy, aby była miejscem spotkań i relaksu. W naszej Akademii Tańca można na kilka chwil oderwać się od problemów życia codziennego. Gwarantujemy, że każdy odstresuje się przy tańcu w Gliwicach, ponieważ panuje u nas niepowtarzalna atmosfera.

Dla osób zajętych w tygodniu prowadzimy również kursy i warsztaty w weekendy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z opisami tańców i zajęć tanecznych w naszej gliwickiej szkole tańca.

Szukasz szkoły tańca dla dzieci i dorosłych w Gliwicach? Akademia Tańca „Alhambra” to szeroka oferta zajęć, począwszy od baletu, przez zumbę, aż po zajęcia z tańca weselnego. Dla Ciebie w Gliwicach! Zapraszamy do kontaktu.