Zumba fitness

Zumba to połączenie tańca i aerobiku. Przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i daje świetne samopoczucie, które zostaje po zajęciach. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę, jakby było się nie na zajęciach fitnessu, ale na świetnej imprezie. Zumba to bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele, wiele innych.

Zumba uznawana jest za bardzo innowacyjnym systemem fitness, ale to przede wszystkim:

ŚWIETNA ZABAWA. Uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą. Chętnie wracają na zajęcia, ponieważ niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie widzą zaskakujące rezultaty.

Zumba jest INNA. Na zajęciach towarzyszy nam ekscytująca i motywująca muzyka. Wiele różnorodnych rytmów. Proste, ale bardzo ciekawe kroki. Zumba to całkowicie innowacyjny format zajęć.

Zumba jest ŁATWA. Przygotowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych. Każdy może ćwiczyć Zumbę! Świetnie się bawisz już od pierwszych zajęć.

Zumba jest EFEKTYWNA! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła sportową rewolucję. Jako hybryda zajęć tanecznych, fitness i zabawy zmieniła trening w rozrywkę! Zachęciła tysiące ludzi do ćwiczeń i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie. Tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.